Gebruikte producten in dit detail

Celdex Sealer
  • Eenvoudig te verwerken
  • Toepasbaar als lucht- en waterdichting
  • Duurzaam elastisch
Dit product is een sterk hechtende, oplosmiddelvrije pasteuze emulsie om aan sluitingen en oppervlakken lucht- en waterdicht te maken. Tevens geschikt als vullende primer voor grove oppervlakken bij het plakken van butyl- en bitumentapes. De Sealer is kwast- en spuitbaar en creëert een water- en luchtdichting in diverse toepassingen. Kan ook als aanvullende waterdichting dienen op de meeste Celdex schuimbanden en Flexfoam Pro. Verkrijgbaar in de kleur zwart.

EPDM Folie
  • Zeer soepele EPDM folie 
  • Weersbestendig
  • Extreem verouderingsbestendig
Celdex EPDM Folie is een gevulcaniseerde EPDM folie. EPDM folie is geschikt als duurzame afdichting in vliesgevels, HSB elementen, staalconstructies en beplating. Wordt als lucht- en waterdichte aansluiting bij stelkozijnen, serres en terrasoverkappingen toegepast. Of als voegafdichting bij aansluitvoegen in betonconstructies en dakranddetails. Enkelzijdig klevend en niet-klevend leverbaar op rol. Verkrijgbaar in de kleur zwart.

SR 14
  • Voorzien van butylrubber kleeflaag met hoge kleefkracht 
  • Butylrubber hardt niet uit, blijft elastisch 
  • Bestand tegen UV, slagregen en condens 
Celdex SR 14 is een ontdreunings- en geluidsisolatiemateriaal op basis van een butylrubber kleefmassa met hoge kleefkracht. SR 14 hardt niet uit, is blijvend elastisch en is enkelzijdig voorzien van een permanente zwarte polyester toplaag. De andere zijde van het grijze butylrubber wordt beschermd door een eenvoudig verwijderbare schutfolie. Het product is geschikt als ontdreunings- en geluidsisolatiemateriaal voor oppervlakken van plaatstaal, aluminium, hout en kunststof. Wordt o.a. toegepast in voertuigen, luchtkanalen, stalen deuren, machines, gevelbeplating, lekdorpels en waterslagen. Leverbaar op rol in diverse breedtematen.

EPDM Stelkozijnband
  • Geschikt voor prefabricatie
  • Oneffenheden worden opgevuld
  • Blijft elastisch bij voegbeweging
Celdex EPDM Stelkozijnband is een enkelzijdig klevend, zacht semi-geslotencellig EPDM rubber. Het schuimband is geschikt als duurzame luchtdichting van stelkozijnen op kalkzandsteen en betonnen spouwbladen. EPDM Stelkozijnband kan na het verwijderen van de schutfolie direct vanaf de haspel, eventueel prefab op het stelkozijn worden gemonteerd. Het schuimband verkrijgt zijn dichtende eigenschappen door te comprimeren. Om aan de specificaties zoals luchtdicht, thermisch- en akoestisch isolerend te voldoen is een compressie vanaf 20% voldoende. Biedt bescherming tegen tocht, stof, warmteverlies en geluid. Het schuimband is leverbaar op haspel in de kleur zwart.