Luchtdicht bouwen en wooncomfort voor de klant

Afbeelding

Tijdens de BouwBeurs heeft onze collega Henny van der Heijden een interview gegeven over luchtdicht renoveren. Hij vertelt waar de luchtlekken zitten in jaren ’30-’40 en ’50 woningen. Daarbij vertelt hij ook hoe je de luchtlekken kunt oplossen.


Sinds 2006 is Henny van der Heijden bij Celdex werkzaam als product- en systeemmanager. Vanaf het ontstaan van de discipline luchtdicht bouwen houdt hij zich hiermee bezig. In de tijd dat er nog weinig bekend was over de gevolgen van het ontbreken van een goede luchtdichte gebouwschil, dacht Celdex al mee in de concepten van toonaangevende marktpartijen zoals Xella, CRH, VBI en marktbreed voor de timmer-, kozijn- en betonindustrie.

Gebruikte producten in dit artikel

Gerelateerd nieuws

Dakrandaansluiting.

Zo voorkom je problemen bij dakrandaansluitingen met sandwichpanelen

Voorkom problemen met sandwichpanelen met een isolatiestrook en luchtdichte naden.
Celdex aanwezig bij PREFAB beurs 2024.

Vakbeurs Prefab 2025

Bezoek Celdex van 7 t/m 9 oktober op de PREFAB beurs in de Brabanthallen in Den Bosch.
Zomersluiting Celdex 2025

Bouwvak bedrijfssluiting 2025

Let op onze bouwvaksluiting in week 31 & 32!
Scroll naar boven
Graag hieronder je vraag zo volledig mogelijk omschrijven. Denk bijvoorbeeld aan de afmetingen, dikte, breedte en hoeveelheid. Graag een nauwkeurige omschrijving van de toepassing. Detailtekeningen of overige bestanden kunnen als bijlage worden toegevoegd. Wij nemen jouw vraag zo snel mogelijk in behandeling.
Ondersteunde bestanden: PDF documenten
Velden gemarkeerd met * zijn verplicht.