Celdex EK-zonnebril

Afbeelding

Beleef het EK voetbal door een Celdex EK-zonnebril

Celdex pakt dit jaar uit met een toffe EK-actie!Bestellingen in mei of juni krijgen van ons een speciale EK-editie zonnebril cadeau, helemaal in de vrolijke kleuren, rood, wit, blauw en oranje.

➥

Deze actie is een vrolijke knipoog naar het EK voetbal dat van 14 juni t/m 14 juli 2024 plaatsvindt.
Een leuke manier om ons Oranje te steunen!

Celdex EK-zonnebril

De zonnebrillen vallen niet alleen op door hun kleur, maar bieden ook bescherming met UV400. Dat betekent dat ze 100% UV-bescherming garanderen.

Support ons Oranje met de EK-zonnebril van Celdex!

*Deze actie geldt voor producten met Celdex brand en zolang de voorraad strekt, op=op.

Gebruikte producten in dit artikel

Gerelateerd nieuws

Zomeractie 2025

Celdex zomeractie 2025

Een gratis Celdex koeltastje of zonnebril bij bestellingen in juni, juli, augustus!
Celdex doet mee aan Open Bedrijven Route Boxtel op 19 juni.

Open Bedrijven Route Boxtel 2025

Kom kennismaken met Celdex tijdens de Open Bedrijven Route Boxtel! Aanmelden! Benieuwd hoe het is […]
Sales Support

Interview met Linda

In oktober alweer 20 jaar werkzaam bij Celdex neemt jullie mee in haar carrière bij […]
Scroll naar boven
Graag hieronder je vraag zo volledig mogelijk omschrijven. Denk bijvoorbeeld aan de afmetingen, dikte, breedte en hoeveelheid. Graag een nauwkeurige omschrijving van de toepassing. Detailtekeningen of overige bestanden kunnen als bijlage worden toegevoegd. Wij nemen jouw vraag zo snel mogelijk in behandeling.
Ondersteunde bestanden: PDF documenten
Velden gemarkeerd met * zijn verplicht.